12.01.2022

SVETOVÝ DEŇ SPRIEVODCOV 2022 prebehne v sobotu 19. februára

21. februára si už tradične pripomíname Svetový deň sprievodcov cestovného ruchu. Slovenská spoločnosť sprievodcov cestovného ruchu, národný koordinátor tohto podujatia na Slovensku, vyhlásila XIX. ročník na sobotu 19. februára 2022

V roku 2021 žiaľ nebolo možné zrealizovať Svetový deň inak ako on-line formou. Virtuálne prehliadky Primaciálneho paláca v Bratislave v slovenčina a angličtine lámali rekordy v návštevnosti. A to aj to vďaka skutočnosti, že si ich neskôr zo záznamu mohlo pozrieť výrazne väčšie množstvom záujemcov.

Veríme, že v roku 2022 nám situácia dovolí zrealizovať podujatia v kontaktom móde.

TÉMA NA ROK 2022 (vyhlásená Svetovou federáciou sprievodcov WFTGA) je ZOTAVOVANIE A OPäTOVNÝ RAST CR - ÚLOHA SPRIEVODCOV CR.

SSSCR bude pripravované podujatia priebežne zverejňovať prostredníctvom svojho webu, a bezprostredne pred termínom konania aj prostredníctvom tlačových a média výstupov konanie jednotlivých podujatí spropaguje.

o o o o o o o o


V týždni 21.-25. februára (pondelok-piatok), tak ako už aj v roku 2021, SSSCR prostredníctvom ZOOMu a FACEBOOKu, odvysiela naživo každý deň po dve relácie:
15:30 - GUIDE club PROFI
- na odborné témy týkajúce sa práce sprievodcov
a
17:30 - TO JE MôJ PRÍBEH - on-line stretnutie so zaujímavým hosťom

Tešíme sa na stretnutie s Vami!