Aktuality Úvod Profil Stanovy Predsedníctvo Etický kódex
Rady a tipy Virtuálna knižnica Prihlásiť sa

AKTUALITY


Dátum: 27.09.2010

CENU ZA ANTIPOČIN V CESTOVNOM RUCHU - CAP 2010 ZÍSKALO BKIS

Hollywood má svojich Oscarom, aj Antioscarov - tzv. Maliny. Slovenská spoločnosť sprievodcov cestovného ruchu pri príležitosti Svetového dňa cestovného ruchu, ktorý pripadá na 27. september, sa rozhodla udeliť premiérovo cenu určenú pre dinosaurov či slonov v porceláne cestovného ruchu.


V priebehu roka 2010 sa nám črtalo viacero neuveriteľne kvalitných horúcich kandidátov na ocenenie CENA ZA ANTIPOČIN V CESTOVNOM RUCHU. No napokon heroickým výkonom a strhujúcom finišom v biznise cestovného ruchu však bezkonkurečne vytrelo všetkým kocúra BRATISLAVSKÉ KULTÚRNE A INFORMAČNÉ STREDISKO (BKIS).
BKIS patrí CAP naozaj zaslúžene! Obdivuhodné je ako sa už dvadsať rokov snaží táto organizácia bratislavského Magistrátu zasamovraždiť gumeným nožíkom. V uvodzovkách úžasná kvalita poskytovaných informačných služieb a najmä s ohľadom na úchvatné otváracie hodiny informačných centier. Dokonale nezvládnutá implementácia statickej a dynamickej dopravy autobusov návštevníkov mesta MAPA 2010, no predovšetkým bezmála tri desiatky pofidérnych Osvedčení absolventom kurzu vydaných po expirovaní akreditácie, ako aj otvorenie kurzu vlastivedných sprievodcov po Bratislave (september 2010) s podprahovou pochybnou akreditáciou - to sa nikomu, a to len za 4 mesiace, ešte nepodarilo ZREJME V BKIS PLATÍ ZÁSADA = ČÍM HORŠIE - TÝM LEPŠIE

Držiteľom CAP-a 2010 negratulujeme len odporúčame - PREBERTE SA A VYVOĎTE ANTIREFLEXIU - UŽ VČERA BOLO NESKORO!Späť