Aktuality Úvod Profil Stanovy Predsedníctvo Etický kódex
Rady a tipy Virtuálna knižnica Prihlásiť sa

AKTUALITY


Dátum: 03.05.2010

3. MÁJ - TLAČOVÁ KONFERENCIA SSSCR - MAGISTRÁT DOSTAL ČERVENÚ KARTU

Slovenská spoločnosť sprievodcov cestovného ruchu informovala na dnešnej tlačovej konferencii o prístupe magistrátu ku materiálu MAPA 2010. Tento materiál Magistrátu predložila SSSCR na základe priamej výzvy ktorá 12. augusta vzišla priamo z porady u námestníčky primátora Bratislavy Anny Dyttertovej.


Prešlo 8 mesiacov a pretavenie projektu MAPA 2010 v TURISTCKÝ DOPRAVNÝ SYSTÉM (TDS) ako projekt nazval Magistrát st8le neexistuje. Z ohľadom na videné a zažité musíme skonštatovať, že vďaka neserióznemu a nekompetemtnému prístupu Magistrátu a Bratislavského informačného a kultúrneho strediska bola premárnená veľká šanca. No a nakoľko Magistrát v júli 2009 už videl žltú kartu za \"obzvlášť tvorivý nápad\" z večera do rána zrušiť zastávky pre autobusy návšetvníkov mesta na Rázusovom nábreží (samotný pán Dr. Milan Vajda = najväčší orálny guru turizmu na Magistráte ich označil 12.8. 2010 za citujem \"NEIMIDŽOVÉ A NEŠŤASTNÉ RIEŠENIE\") prišla logocky aj karta červená.
Je naozaj geniálne a jednoduché, ak našu profesijnú organizáciu ak verejne upozorní na nečinnosť a zverejní škandalózne praktiky ktorými Magistrát hatí tok informácii za organizáciu ktorej konanie je nepochopiteľné. Alebo ak má vždy argument proti - raz zbytočne hmýrime prach keď židame riešenia a ak sa dlhší čas neozveme tam nám zasa vyčíta, že si nejdeme za vecou a nevieme systematicky pracovať. Tak ako, vážení?
A kto to najväčšie masielko na hlave teraz a schováva sa za hradbu zvanú Magistrát?
Anna Dyttertová, námestníčka primátora, Milan Vajda - šéf oddelenia marketingu a cestovného ruchu, Alexandra Bučková - námestníčka BKIS pre cestovný ruch (koordinátorka MAPA 2010!), Adtiana Lichnerová z oddelenia dopravy a plánovania a Ján Zachar zástupca riaditeľky Magistrátu.
SSSCR vyzýva primátora Bratislavy Andreja Ďurkovského - PÁM PRIMÁTOR KONAJTE, JE NAJVYŠŠÍ ČAS! VAŠI PODRIADENÍ TÁPAJÚ A 8 MESIACOV NEDOKÁZALI VYPRODUKOVAŤ NIČ HMATATELNE OSOŽNÉSpäť